ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Uroczystości 5-lecia CKZiU
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Uroczystości 5-lecia CKZiU
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Uroczystości 5-lecia CKZiU - otwarcie siłowni wewnętrznej
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Pożegnanie klas maturalnych
Aktualności
Kurs barmański
2018-05-21

W CKZiU w Złotowie na ul. 8-go Marca w dniach 26 i 27 maja oraz 2 i 3 czerwca odbędzie się 40 godzinny KURS BARMAŃSKI.
Koszt kursu 300 zł.
Osoby chętne proszę o kontakt Agnieszka Smolarz tel 51704493

DZIEN SPORTU W CKZiU
2018-05-21

30 maja w środę z okazji Dnia Dziecka przeprowadzimy szkolny turniej piłki nożnej.
PUCHAR jest już gotowy!!! W tym roku nagrodzimy również najlepszego zawodnika oraz najlepszego bramkarza. Dla wszystkich klas biorących udział w turnieju pamiątkowe dyplomy.

Wycieczka logistyków do Poznania
2018-05-14

Dnia 14 maja 2018 r. odbyła się wycieczka zawodowa do Oddziału Promagu S.A.w Poznaniu. Brali w niej udział uczniowie klas o profilu technik logistyk. Uczniowie zwiedzili Centrum Techniki Magazynowej. W budynku CTM znajduje się serce tego obiektu- ekspozycja o nazwie MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI. Jest to połączenie multimedialnej prezentacji zagadnień intralogistycznych z praktycznymi rozwiązaniami, w tym automatyczną linią transportu, paletyzacji, magazynowania i kompletacji produktów. Uczniowie zapoznali się z najnowszymi  rozwiązaniami z dziedziny automatyki, robotyki oraz identyfikacji produktów, były to m.in. regały z układnicą paletową, automatyczne przenośniki zintegrowane z owijarką oraz robotami COMAU. Specjalnie dla nich odbył się pokaz nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań transportu wewnętrznego, paletyzacji, składowania oraz identyfikacji produktów. Wszyscy byli podekscytowani i zaciekawieni tym, co działo się w Magazynie Przyszłości. Była to interesująca, praktyczna lekcja logistyki. Dzięki niej uczniowie zdobyli bezcenne doświadczenia, które zaprocentują w przyszłości.

Opiekunami wycieczki byli: p. Anna Jasnowska, p. Monika Magalas i p. Izabela Mokrzycka-Wnuk.

Matury 2018
2018-05-04

Rozpoczęły się egzaminy maturane, wszystkim zdającym życzymy powodzenia!

zlotowskie.pl/galeri zdjęć

zlotow.naszemiasto.zdjęcia

Pielgrzymka do Górki Klasztornej - marsz patriotyczny uczniów LO
2018-04-30

Ostatniego dnia kwietnia uczniowie klas mundurowych zebrali się o 8.00 przed budynkiem CKZiU w Złotowie, aby wyruszyć na pielgrzymkę do Sanktuarium w Górce Klasztornej. Marsz był realizacją patriotycznej inicjatywy, upamiętniającej 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Oddziałem 13 pątników dowodził ks. Krzysztof Barczyński wraz z opiekunami: p. Agnieszką Zdrenką – Gronowską, p. Łukaszem Tomczakiem i p. Piotrem Jończykiem. Patriotyczny charakter podkreśliły flaga narodowa i ojczyźniane pieśni, wspominające rok 1918. Trasa wiodła przez malowniczo położone miejscowości. W ramach odpoczynku gościny udzielili: ks. Zbigniew Grzegorzewski, proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Świętej oraz p. Katarzyna Kwacz, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Kilar w Kleszczynie. Pielgrzymka dotarła do celu o 13.00. Na miejscu powitał wszystkich ks. Paweł Zimniewicz. Uroczystą mszę św. w intencji Ojczyzny odprawił ks. Krzysztof Barczyński. Przygotowana przez naszych uczniów biesiada przy grillu zakończyła pobyt w najstarszym polskim Sanktuarium Maryjnym.

Jednomyślnie podjęto zobowiązanie, że w listopadzie, bliżej dnia Jubileuszu odzyskania niepodległości, pielgrzymka wyruszy powtórnie w drogę, mając w sercach i umysłach hasło: Bóg, Honor, Ojczyzna.

                                     

Pożegnanie klas maturalnych
2018-04-27

W dniu 27 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych. Świadectwa ukończenia szkoły odebrali uczniowie technikum, liceum ogólnokształcącego i liceum dla dorosłych.

Liceum Ogólnokształcące o specjalności Bezpieczeństwo Narodowe - wychowawca Wioletta Lis,  ukończyło 25 uczniów, spośród których najlepszą średnią uzyskali:

 1. Michał Szymkowiak - 4,38
 2. Ewelina Płucisz - 4,12
 3.  Eryk Wronka - 4,0.

Technikum klasa 4 T1/PS ( technik elektryk i pojazdów samochodowych ) - wychowawca Joanna Izdebska, ukończyło 22 uczniów. Najlepsze wyniki w nauce osiągnęli:

 1. Michała Szlum - 4,90
 2. Michał Łatko  - 4,54
 3. Wojciech Kozdra -4,35

Tecnikum klasa 4 T2 ( technik elektronik ) - wychowawca Janusz Walicki, ukończyło 22 uczniów. Najlepsze wyniki w nauce osiągnęli:

 1. Kamil Skobel - 4,64
 2. Tomasz Belka - 4,50
 3. Maciej Bąk - 4,36
 4. Jędrzej Bednarski - 4,17
 5. Jakub Centka również - 4,17
 6. Tomasz Lis - 4,08.

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych - wychowawcy Wioletta Lis i Piotr Jończyk,ukończyło 54 słuchaczy, z najlepszą średnią Wiesława Kulig - 5,00.

Absolwentów pożegnał uroczystym przemówieniem dyrektor szkoły Andrzej Hencel i wicedyrektor Anna Baranowska. A program arystyczny, drobne upominki i filmik o maturzystach ( www.youtube) - przygotowali koleżanki i koledzy klas młodszych.

galeria zdjęć

galeria zdjęć zlotowskie.pl

Dzień otwarty
2018-04-24

24 kwietnia br. wszyscy zainteresowani nauką w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie mogli skorzystać z Drzwi Otwartych zorganizowanych przez szkołę.
Na przybyłych tego dnia gimnazjalistów czekały liczne atrakcje. W budynku głównym, w auli, uczniowie uzyskiwali informacje dotyczące kierunków, w jakich placówka kształci przyszłych specjalistów oraz oglądali filmik promujący szkołę. Ponadto zaproszeni byli częstowani wypiekami, które przygotował dla nich zespół kucharzy pod opieką nauczycieli z CKZiU przy ul. 8 Marca 5. Chętni mogli także spróbować swoich sił na symulatorze jazdy  oraz wziąć udział w licznych konkursach (m.in. pszczelarskim i motoryzacyjnym) przygotowanych na tę właśnie okazję. W budynku nr 2 licealiści reprezentujący profil bezpieczeństwa narodowego ujawnili tajniki swojego przyszłego zawodu: udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy i pokazali jak wygląda musztra.W warsztatach szkolnych młodzież odwiedziła poszczególne pracownie, by dowiedzieć się na czym polegają zajęcia praktyczne w zawodzie elektryka oraz elektronika. Przyszli logistycy prezentowali gimnazjalistom swoje umiejętności w zakresie przyjmowania i kompletowania logistycznych zamówień. W nowo otwartej szkolnej siłowni goście z bliska mogli obejrzeć sprzęt, z którego, jeśli wybiorą tę szkołę, będą mogli w przyszłości korzystać na co dzień. Poza tym mechanicy w ramach zajęć praktycznych usuwali usterki, aby pochwalić się zdobytymi już umiejętnościami i zachęcić innych do wyboru tego właśnie zawodu. Na wewnętrznym dziedzińcu gimnazjaliści mogli również obejrzeć pokaz gaszenia zapalonego pojazdu.
Mamy nadzieję,że wielu z odwiedzających CKZiU w Złotowie zainteresowało się szkołą na tyle, że spotkamy się z nimi po raz kolejny we wrześniu.
Serdecznie zapraszamy!

Projekt
2018-04-19

Nie od dziś wiadomo, że lekcje w terenie łączą przyjemne z pożytecznym. Zielona klasa prowadzona przez Nadleśnictwo Złotów gościła 19 kwietnia 2018 uczestników projektu  e -twinning : „Moje miejsce na Ziemi” - uczniów klasy 1 LO im. Hipolita Cegielskiego i uczniów klasy 7 Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie.W tajniki flory i fauny złotowskiej wprowadził „projektowiczów” pan Bartłomiej Sijka. Każdy dźwięk i ślad pozostawiony w naturze ma ogromne znaczenie, choć na co dzień młodzież nie zwraca na to uwagi. Oprócz wiedzy przekazanej w atrakcyjny sposób, młodzież obcując z naturą na chwilę zapomniałą o szkolnych obowiązkach, wyciszając się wewnętrznie.

                                         


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy