ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Studniówka 4T1/PS
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Studniówka 4T2
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Studniówka LO
Kadra pedagogiczna

KADRA PEDAGOGICZNA ROK SZKOLNY 2017/2018

Imię i nazwisko       

Nauczane przedmioty

Baranowska Anna - wicedyrektor

teoretyczne przedmioty zawodowe    

Batko Bartłomiej              

teoretyczne przedmioty zawodowe    

Ks.Barczyński Krzysztof

religia

Daszkiewicz Wojciech

fizyka, teoretyczne przedmioty zawodowe

Dmuchowska Justyna - wicedyrektor

matematyka, teoretyczne przedmioty zawodowe

Dudek Jarosław

teoretyczne przedmioty zawodowe

Goździor - Zdolska Ewa

biologia, teoretyczne przedmioty zawodowe    

Hensler Barbara

teoretyczne przedmioty zawodowe

Hernes Roman

teoretyczne i praktyczne przedmioty zawodowe

Izdebska Joanna

matematyka

Jończyk Piotr

język polski

Kaczmarek Katarzyna

historia

Kaluta Kacper

przedmioty militarne

Kasprzyk - Cichoń Sylwia

język polski

Kępiński Jacek

język niemiecki

Klejbor Krzysztof

informatyka

Klocek Bogdan

teoretyczne i praktyczne przedmioty zawodowe

Klocek Przemysław

historia, wos, wok

Kolera Grzegorz

teoretyczne przedmioty zawodowe

Kolera - Masternak Katarzyna

język polski 

Kozińska Danuta

biologia

Kulwicki Stefan

teoretyczne i praktyczne przedmioty zawodowe, edukacja dla bezpieczeństwa

Lis Wioletta

język polski 

Lubińska Monika

matematyka, informatyka

Malinowski Błażej

matematyka

Mokrzycka - Wnuk Izabela

podstawy przedsiębiorczości, teoretyczne przedmioty zawodowe

Olszewska Joanna

język niemiecki

Osińska Alfreda

teoretyczne przedmioty zawodowe

Ostapczuk - BednarekTatiana

język angielski

Paluszkiewicz Bożena

podstawy przedsiębiorczości

Piotrów Marta

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Podgórna - Klocek Małgorzata

praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe

Sendłak Janusz

przedmioty militarne

Seredyn Maryla

geografia, teoretyczne przedmioty zawodowe

Smolarz Beata

chemia, geografia

Sołtysiak Wojciech

fizyka, teoretyczne przedmioty zawodowe

Sperra Krystyna

język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości

Tomczak Łukasz

matematyka

Trzemecka Iwona

matematyka, fizyka

Walicki Janusz

język angielski

Wegner Zbigniew

wychowanie fizyczne

Wiedro Krzysztof

wychowanie fizyczne

Wiese Galina

bibliotekarz

Wiśnik Małgorzata

geografia, teoretyczne przedmioty zawodowe

Wojciechowski Tomasz

religia

Wojtasik Jarosław

wychowanie fizyczne

Zając Maciej

przedmioty militarne

Zaorski Wojciech

wychowanie fizyczne

Zdrenka - Gronowska Agnieszka

język niemiecki

Żmudziejewska Anna

wychowanie fizyczne

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

 

Moczarska - Korbanek Bernadeta

pedagog szkolny

Waberska Marzenna

pedagog szkolny , bibliotekarz

 


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy