ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Szlachetna Paczka
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Święto Odzyskania Niepodległości
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Szkolne kolędowanie
Konkurs języka angielskiego
2018-04-04

4 kwietnia br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, w instytucie filologii angielskiej odbył się konkurs tłumaczeniowy "Pół Żartem, Pół Serio". O miano najlepszych rywalizowali uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z Piły i pobliskich powiatów.

Pierwsze miejsce zajął i pokonał wszystkich innych uczestników uczeń klasy 4TPS Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie – Filip Bednarowski.

Wyróżnienie zdobył także uczeń klasy 4TPS – Robert Spors.

Zwycięzcy i wyróżnionemu gratulujemy, a opiekunowi, panu Januszowi Walickiemu, życzymy kolejnych, równie zdolnych podopiecznych.

Maraton matematyczny
2018-03-28

W naszej szkole zakończył się Matematyczny Marzec. W ramach projektu odbyły się wystawy i konkursy. Uczniowie mogli poznać wybitne kobiety, które zaistniały w świecie matematyki. Swoje uwielbienie dla trudnej materii, jaką jest matematyka, młodzież pokazała na plakatach. Z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi przeprowadzono Szkolny Konkurs Matematyczny. Oto najlepsi:

  1. Bartosz Mętlak kl. 2T1/T2
  2. Ernest Gogołkiewicz kl. 3T1/PS
  3. Grzegorz Malczewski kl. 1TL/PS

A w pierwszy dzień wiosny miał miejsce Szkolny Maraton Matematyczny. Już o 8 rano stawili się najwięksi śmiałkowie i rozwiązali razem prawie 1200 zadań. Do mety z najlepszym wynikiem „dobiegli”:

  1. Kamil Skobel kl. 4T2
  2. Tomasz Belka kl. 4T2
  3. Ewelina Płucisz kl. 3 LO

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy.

Konkursie Recytatorskim o Tematyce Kresowej
2018-03-16

W Konkursie Recytatorskim o Tematyce Kresowej CKZiU reprezentowali: ze Złotowa Nadia Gałła z kl. 2TL/TPS i Łukasz Łazarski z 2T1/T2 oraz z Jastrowia Angela Piecak z 3WZ i Patryk Szuba z 1WZ. Łukasz otrzymał wyróżnienie, pozostali uczestnicy z naszej szkoły pamiątkowe dyplomy.
 

Turniej piłki nożnej
2018-03-15

W dniu 15 marca w ZSE odbył sie turniej pilki noznej dziewcząt z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.
CKZiU reprezentowały: Ola Dzioba, Agnieszka Tatera, Adriana Dawidowska, Julia Cybulska, Nikola Golembiewska, Barbara Musiał i Justyna Belka
Wyniki: CKZIU 4:2 GIMN 2
CKZIU 10:2 GIMN 1
CKZIU 0:5 ZSE
W ogólnym rozrachunku zajęliśmy 2 miejsce.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców
2018-03-02

W dniu 2.03.2018r reprezentacja CKZiU w piłce siatkowej chłopców brała udział w turnieju o Mistrzostwo Powiatu Zlotowskiego. W sali gimnastycznej I LO nasza drużyna prowadzona przez Krzysztofa Wiedro rozgromiła reprezentację LO 2:0 oraz reprezentację ZSE 2:1. Tym samym zapewnili sobie awans do turnieju o mistrzostwo rejonu pilskiego. 
Skład zwycięskiej drużyny: Filip Zbiżek, Marcin Zepf, Wojciech Kulasek, Wojciech Kuich, Piotr Jaszczyk, Patryk Budnik, Łukasz Krajweski, Karol Dropiński.

                             

Konkursy plastyczno - językowe i na najdłuższy świąteczny łańcuch
2017-12-21

W czasie przedświątecznym zorganizowano  w LO dwa konkursy: plastyczno- językowy „ List do Św. Mikołaja” oraz konkurs „Na najdłuższy świąteczny łańcuch”. Pierwszy cieszył się dużym zainteresowaniem a i w drugim nie zabrakło chętnych. W kategorii „List do Św. Mikołaja” – j. angielski zwycięzcami okazali się:

1.Kinga Szostak (III LO)

2. Aleksandra Mucha (IIILO) i Patrycja Głowacka (IIILO)

3. Jakub Stuba (IIILO)                                                                                                            Wyróżnienie: Natalia Wróbel (ILO) i Justyna Bełka ( ILO).

„List do Św. Mikołaja” – j. niemiecki:

  1. Justyna Bełka (ILO) i Aleksandra Mucha (IIILO)
  2. Natalia Wróbel (ILO)
  3. Patrycja Głowacka (IIILO)                                                                                               Wyróżnienie: Amanda Krause (IIILO) i Kacper Kołda (IILO).

Konkurs „ Na najdłuższy świąteczny łańcuch” to konkurencja grupowa.  Rywalizowały dwie klasy: ILO i IILO. Ponieważ walka była wyrównana, przyznano 2 grupowe nagrody: Klasa ILO: Justyna Bełka i Natalia Wróbel i klasa IILO: Patrycja Głowacka, Eryk Wronka, Aleksandra Mucha i Małgosia Szlum.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!!  Pomysłodawczyniami konkursów były nauczycielki j. obcych: Tatiana Ostapczuk – Bednarek i Agnieszka Zdrenka - Gronowska

Drużynowe zawody szachowe w Wągrowcu
2017-11-23

Podczas drużynowych zawodów szachowych,które odbyły się w Wągrowcu dnia 23.11.2017r. Licealiada - Wielkopolskie Igrzyska Młodzież Szkolnej, uczniowie CKZiU w Złotowie zdobyli XVIII miejsce na trzydzieści startujących zespołów.

Uczniowie CKZiU wystąpili w składzie :

- Jagoda Jagła               3LO

- Łukasz Osada             2TL/PS

- Szymon Osada          3T1/PS

- Wojciech Kulasek     2T1/T2

Mistrzostwa powiatu złotowskiego w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych
2017-11-15

Drużyny z CKZiU, I LO i Zespołu Szkół Ekonomicznych rywalizowały w dniu 14 listopada w hali widowiskowo - sportowej podczas mistrzostw powiatu złotowskiego w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych.

Wyniki spotkań:

CKZiU - I ZSE 1:0

I LO - CKZiU 0:2

ZSE- I LO 5:3

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I - CKZiU

Miejsce II - ZSE

Miejsce III - I LO


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy