ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Uczniowie na praktykach zawodowych we Włoszech
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Pożegnanie maturzystów LO
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Pożegnanie maturzystów klasa 4T2
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Pożegnanie maturzystów klasa 4T1/TPS
Konkurs języka angielskiego
2018-04-04

4 kwietnia br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, w instytucie filologii angielskiej odbył się konkurs tłumaczeniowy "Pół Żartem, Pół Serio". O miano najlepszych rywalizowali uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z Piły i pobliskich powiatów.

Pierwsze miejsce zajął i pokonał wszystkich innych uczestników uczeń klasy 4TPS Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie – Filip Bednarowski.

Wyróżnienie zdobył także uczeń klasy 4TPS – Robert Spors.

Zwycięzcy i wyróżnionemu gratulujemy, a opiekunowi, panu Januszowi Walickiemu, życzymy kolejnych, równie zdolnych podopiecznych.

Maraton matematyczny
2018-03-28

W naszej szkole zakończył się Matematyczny Marzec. W ramach projektu odbyły się wystawy i konkursy. Uczniowie mogli poznać wybitne kobiety, które zaistniały w świecie matematyki. Swoje uwielbienie dla trudnej materii, jaką jest matematyka, młodzież pokazała na plakatach. Z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi przeprowadzono Szkolny Konkurs Matematyczny. Oto najlepsi:

  1. Bartosz Mętlak kl. 2T1/T2
  2. Ernest Gogołkiewicz kl. 3T1/PS
  3. Grzegorz Malczewski kl. 1TL/PS

A w pierwszy dzień wiosny miał miejsce Szkolny Maraton Matematyczny. Już o 8 rano stawili się najwięksi śmiałkowie i rozwiązali razem prawie 1200 zadań. Do mety z najlepszym wynikiem „dobiegli”:

  1. Kamil Skobel kl. 4T2
  2. Tomasz Belka kl. 4T2
  3. Ewelina Płucisz kl. 3 LO

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy.

Konkursie Recytatorskim o Tematyce Kresowej
2018-03-16

W Konkursie Recytatorskim o Tematyce Kresowej CKZiU reprezentowali: ze Złotowa Nadia Gałła z kl. 2TL/TPS i Łukasz Łazarski z 2T1/T2 oraz z Jastrowia Angela Piecak z 3WZ i Patryk Szuba z 1WZ. Łukasz otrzymał wyróżnienie, pozostali uczestnicy z naszej szkoły pamiątkowe dyplomy.
 

Turniej piłki nożnej
2018-03-15

W dniu 15 marca w ZSE odbył sie turniej pilki noznej dziewcząt z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.
CKZiU reprezentowały: Ola Dzioba, Agnieszka Tatera, Adriana Dawidowska, Julia Cybulska, Nikola Golembiewska, Barbara Musiał i Justyna Belka
Wyniki: CKZIU 4:2 GIMN 2
CKZIU 10:2 GIMN 1
CKZIU 0:5 ZSE
W ogólnym rozrachunku zajęliśmy 2 miejsce.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców
2018-03-02

W dniu 2.03.2018r reprezentacja CKZiU w piłce siatkowej chłopców brała udział w turnieju o Mistrzostwo Powiatu Zlotowskiego. W sali gimnastycznej I LO nasza drużyna prowadzona przez Krzysztofa Wiedro rozgromiła reprezentację LO 2:0 oraz reprezentację ZSE 2:1. Tym samym zapewnili sobie awans do turnieju o mistrzostwo rejonu pilskiego. 
Skład zwycięskiej drużyny: Filip Zbiżek, Marcin Zepf, Wojciech Kulasek, Wojciech Kuich, Piotr Jaszczyk, Patryk Budnik, Łukasz Krajweski, Karol Dropiński.

                             

Konkursy plastyczno - językowe i na najdłuższy świąteczny łańcuch
2017-12-21

W czasie przedświątecznym zorganizowano  w LO dwa konkursy: plastyczno- językowy „ List do Św. Mikołaja” oraz konkurs „Na najdłuższy świąteczny łańcuch”. Pierwszy cieszył się dużym zainteresowaniem a i w drugim nie zabrakło chętnych. W kategorii „List do Św. Mikołaja” – j. angielski zwycięzcami okazali się:

1.Kinga Szostak (III LO)

2. Aleksandra Mucha (IIILO) i Patrycja Głowacka (IIILO)

3. Jakub Stuba (IIILO)                                                                                                            Wyróżnienie: Natalia Wróbel (ILO) i Justyna Bełka ( ILO).

„List do Św. Mikołaja” – j. niemiecki:

  1. Justyna Bełka (ILO) i Aleksandra Mucha (IIILO)
  2. Natalia Wróbel (ILO)
  3. Patrycja Głowacka (IIILO)                                                                                               Wyróżnienie: Amanda Krause (IIILO) i Kacper Kołda (IILO).

Konkurs „ Na najdłuższy świąteczny łańcuch” to konkurencja grupowa.  Rywalizowały dwie klasy: ILO i IILO. Ponieważ walka była wyrównana, przyznano 2 grupowe nagrody: Klasa ILO: Justyna Bełka i Natalia Wróbel i klasa IILO: Patrycja Głowacka, Eryk Wronka, Aleksandra Mucha i Małgosia Szlum.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!!  Pomysłodawczyniami konkursów były nauczycielki j. obcych: Tatiana Ostapczuk – Bednarek i Agnieszka Zdrenka - Gronowska

Drużynowe zawody szachowe w Wągrowcu
2017-11-23

Podczas drużynowych zawodów szachowych,które odbyły się w Wągrowcu dnia 23.11.2017r. Licealiada - Wielkopolskie Igrzyska Młodzież Szkolnej, uczniowie CKZiU w Złotowie zdobyli XVIII miejsce na trzydzieści startujących zespołów.

Uczniowie CKZiU wystąpili w składzie :

- Jagoda Jagła               3LO

- Łukasz Osada             2TL/PS

- Szymon Osada          3T1/PS

- Wojciech Kulasek     2T1/T2

Mistrzostwa powiatu złotowskiego w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych
2017-11-15

Drużyny z CKZiU, I LO i Zespołu Szkół Ekonomicznych rywalizowały w dniu 14 listopada w hali widowiskowo - sportowej podczas mistrzostw powiatu złotowskiego w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych.

Wyniki spotkań:

CKZiU - I ZSE 1:0

I LO - CKZiU 0:2

ZSE- I LO 5:3

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I - CKZiU

Miejsce II - ZSE

Miejsce III - I LO


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy