ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Studniówka 4T1/PS
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Studniówka 4T2
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Studniówka LO
Informacje
Egzaminy zawodowe
2018-01-07

W dniach 10 i 11 stycznia 2018r odbędą się egzaminy zawodowe dla uczniów klas technikum. Pozostali uczniowie nie mają w tych dniach zajęć edukacyjnych.

Uczniowie zdający w tych dniach egzaminy przychodzą obowiązkowo w strojach galowych.

Matury próbne  z OPERONEM
2017-11-17

MATURA PRÓBNA Z OPERONEM

           MATURZYŚCI!!!!!

J.POLSKI 21 LISTOPADA 2017 ROKU (WTOREK)

830-1130 (170’) PP

KLASA IV T1/TPS SALA 102

KLASA IV T2  SALA 105

KLASA III LO  SALA 100

         MATEMATYKA 22 LISTOPADA 2017 ROKU (ŚRODA)

830-1130 (170’) PP

KLASA IV T1/TPS SALA 102

KLASA IV T2  SALA 105

KLASA III LO  SALA 100

         JĘZYKI OBCE 23 LISTOPADA 2017 ROKU (CZWARTEK)

830-1030 (120’)

WEDŁUG LIST OBECNOŚCI WYWIESZONYCH NA DRZWIACH SAL NR 100, 102 i 105

Egzamin próbny rozpoczyna się o godzinie 8.30.

Przychodzimy na egzamin w stroju galowym z dokumentem tożsamości, 30 minut przed rozpoczęciem egzaminu czyli o godzinie 8.00 w celu sprawdzenia tożsamości oraz wylosowania miejsca.

Po egzaminie lekcje odbywają się według planu.

Apel z okazji Święta Niepodległości
2017-11-08

W piątek 10 listopada 2017r. w sali gimnastycznej odbędzie się Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości polączony z ślubowaniem uczniów klas pierwszych. Uczniowie w tym dniu przychodzą do szkoły w galowym stroju.

Wykład
2017-11-07

8 listopada 2017r o godz.9.00 w sali kinowej ZCAS w Złotowie odbędzie się wykład Krzysztofa j. Guzka - członka i współzałożyciela Polskiego Towarzystwa Weksykologicznego. W spotkaniu uczestniczą klasy ILO oraz II TL/TPS .

09 listopada 2017 o godz.12.00 w ZAuli CKZiU odbędzie się ten sam wykład dla klas: II LO, ITL/TPS, ITM/T2, IIT1/T2

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
2017-08-31

UWAGA!

Dnia 4 września 2017r ( poniedziałek)  o godz.9.00 w sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Harmonogran  matur poprawkowych
2017-07-21

ETAP PISEMNY 22 SIERPNIA 2017 ROKU GODZ. 9.00

MATEMATYKA ORAZ JĘZYK POLSKI – NPP – SALA NR 1 ( 100)

Komisja w składzie:

  1. Bożena Paluszkiewicz- przewodnicząca
  2. Joanna Olszewska
  3. Małgorzata Rogacka ( n-l biologii i j. ang.) Szkoła Podstawowa nr 2 im .A. Mickiewicza w Złotowie
  4. Krzysztof Wiedro (rezerwa)

MATEMATYKA- SPP- SALA NR 2 (102)

Komisja w składzie:

  1. Agnieszka Zdrenka Gronowska – przewodnicząca
  2. Maryla Seredyn
  3. Anna Joncel (n-l j. polskiego) Szkoła Podstawowa nr 2 im .A. Mickiewicza w Złotowie
  4. Daszkiewicz Wojciech (rezerwa)

ETAP USTNY 23 SIERPNIA 2017 ROKU GODZ. 9.00

Komisja w składzie:

  1. Piotr Jończyk – egzaminator
  2. Andrzej Motak (n-l j. polskiego) LO Złotów. ang.) Szkoła Podstawowa nr 2 im .A. Mickiewicza w Złotowie
Egzaminy poprawkowe -  23- 24 sierpnia 2017r
2017-06-27

EGZAMINY POPRAWKOWE PISEMNE

W ROKU SZKOLNYM 2016/17

- 23 sierpnia 2017r

Pierwszy przedmiot wymieniony w zestawieniu egzaminów poprawkowych uczniów :

23 ( środa)  sierpnia 2017r. o godz. 9.00 sala nr 102. W komisji są nauczyciele wskazani przy danych przedmiotach w tabeli.

Przewodniczący – Anna Ściubeł

Drugi przedmiot wymieniony w wykazie uczniów :

- 23 (środa) sierpnia 2017r. o godz. 10.30 sala nr 102.  – maszyny i urządzenia elektryczne

komisja :

przewodniczący – Anna Ściubeł

członkowie : Barbara Hensler, Grzegorz Kolera

Wychowanie fizyczne – 23 sierpnia 2017r. o godz. 11.30, sala gimnastyczna

W komisji są nauczyciele wychowania fizycznego , u których uczniowie zdają egzaminy poprawkowe.

Przewodniczący – Anna Ściubeł

EGZAMINY POPRAWKOWE USTNE

- 24.08.2017r

Przewodniczącym na wszystkich egzaminach jest pani ANNA ŚCIUBEŁ.

  1. JĘZYK ANGIELSKI – godz.8.00 sala nr 102 :

nauczyciel egzaminujący – Tatiana Ostapczuk-Bednarek

członek komisji – Janusz Walicki

  1. MATEMATYKA – godz.8.30 sala nr 108 ;

nauczyciele egzaminujący – Joanna Izdebska , Tomasz Trzemecki

  1. JĘZYK POLSKI – godz.10.00 sala nr 107;

nauczyciel egzaminujący – Katarzyna Kolera - Masternak

członek komisji – Sylwia Kasprzyk – Cichoń

  1. INSTALACJE ELEKTRYCZNE, MASZYNY I URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE,

ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA, PRACOWNIA MASZYN ELEKTRYCZNYCH, PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN – godz. 11.00 – sala  nr 12 w

nauczyciel egzaminujący -Barbara Hensler, Roman Hernes

członek komisji – Grzegorz Kolera

  1. INFORMATYKA, FIZYKA –  godz. 12.30 – sala 103

nauczyciel egzaminujący - Iwona Trzemecka

członek komisji – Wojciech Daszkiewicz

Zakończenie roku szkolnego.
2017-06-20

UWAGA!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się w piątek 23. czerwca 2017r

o godz.9.00 - klasy trzecie ZSZ i wszystkie klasy technikum

o godz.10.30 - klasy 1 i 2 ZSZ.

W tym dniu odświętny strój mile widziany!


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy